;

PONTETORTO TECNOSTRETCH®

Pontetorto Technostrech je ideální pro základy a midlayering. Technostrech pokročilá tkanina poskytuje tělo objímání fit, ale se svobodou v pohybu. Komponenty příze dělají obličej odolný, zatímco polyesterová obrátka má jak izolační vlastnosti, tak i vlastnosti oděru

PONTETORTO TECNWOOL®

Výkon se setká s přírodou udržitelným způsobem! Výrobky Tecnowool od společnosti Pontetorto kombinují přírodní výhody vlny s funkčními vlastnostmi syntetických vláken. Ale to není všechno! Tecnowool je skutečně? Zelená? Produkt: Zpracovaná vysoce jakostní vlna je totiž 100% recyklovaná, bez chlóru a přispívá k udržitelnému životnímu prostředí velmi malou uhlíkovou stopou.

PONTETORTO TECNOPILE®

Pontetorto Tecnopile je produkt předního italského výrobce na poli outdorových tkanin. Předností je nízká hmotnost s velmi dobrým tepelným komfortem. Má vynikající tepelně izolační vlastnosti a vysokou prodyšnost. Antipilingová úprava zajišťuje ochranu proti vzniku žmolků na povrchu látky.

YKK®

Produkty YKK lze nalézt u všech našich výrobků. YKK vyrábí širokou škálu zipů, knoflíků, přezů a upevňovacích doplňků, které jsou mezinárodně proslulé díky vynikající kvalitě a trvanlivosti. Jsme hrdí na to, že používáme výlučně YKK ...

DURAFLEX®

Duraflex patří dlouhodobě k nejznámějším předním výrobcům plastových spon a upínacích částí na batohy, oblečení či další outdoorové vychytávky.


Compare